Tehnician Machetist

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Gaesti
  • Pitesti
  • Titu
  • Actualizat la: 21.08.2017

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Studii tehnice (scoala profesionala, liceu tehnic, atestat/certificari tehnice)
    - Experienta ca lacatus mecanic reprezinta un avantaj
    - Cunostinte desen tehnic - conditie obligatorie

    Responsabilitati

    Integrati in cadrul sitului unuia dintre clientii nostri din domeniul de fabricatie autovehicule rutiere din zona Pitesti veti realiza sau retusa piese prototip din tabla, plastic sau fibra de carbon conform desenului de executie.

    Se lucreaza cu presa manuala si polidiscul.

    Alte informatii

    Beneficii Oferite
    - Contract de munca pe o perioada nedeterminata
    - Salariu atractiv + tichete de masa
    - Transport asigurat
    - Asigurare medicala