Consultant Vanzari Magazin Renania

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renania active.


Vezi toate job-urile Consultant Vanzari Magazin Renania active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Renania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 15.10.2017
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei



    Cu o istorie de peste 20 ani, Renania este lider in domeniul protectiei muncii si sanatatii. La Renania oferim companiilor partenere si utilizatorilor finali setul complet de solutii, produse si servicii adecvate pentru a proteja viata la lucru, in spitale, in medii cu risc sporit sau in activitatile domestice, de zi cu zi. Rezultatele spun cat esti de bun! Ne plac oamenii motivati, cu focus pe rezultate si initiativa. Apreciem instinctul antreprenorial, gandirea de tip outside the box, abilitatea de a lua decizii inspirate in timp real si si orientarea spre solutie. Pentru cei al caror profil confirma acest gen de vocatie pentru leadership, Renania e mediul potrivit pentru a face performanta. Cititi pe profilul Hipo al companiei descrierea posturilor disponibile in acest moment sau trimiteti cv-ul in atentia colegilor de la Resurse Umane: cariere@renania.ro . Candidatura este selectata in functie de rezultatele obtinute la job-urile anterioare, de optiunile pentru un post, de profil si de numarul de pozitii disponibile.

    Cerinte

    - Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa
    - Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare
    - Experienta similara minim 2 ani
    - Cunostinte procesare vanzari si incasare facturi
    - Adaptabilitate si capacitatea de a gasi rapid solutii
    - Absolvent facultate (Facultate sau experienta de marketing, comunicare constituie avantaj)
    - Persmis Auto Categoria B � constituie avantaj

    Responsabilitati

    - Ofera sfaturi clientilor referitor la produsele potrivite nevoile acestora;
    - Promoveaza produsele si serviciile Renania clientilor din magazin;
    - Mentine si dezvolta relatia cu clientii alocati, prin contactarea acestora, desfasurarea de campanii, promotii;
    - Prospectarea pietei, contactarea telefonica a clientilor sau potentialilor clienti;
    - Realizarea de oferte tehnice si comerciale;
    - Incasarea facturilor emise, inregistrarea si emiterea acestora;
    - Mentinerea evidentelor incasarilor zilnice si operatiunile aferente casieriei;
    - Respectarea legislatiei, regulilor si procedurilor companiei;

    Alte informatii

    Pachet Beneficii:
    - Salariu fix RON net
    - Sistem de bonusare lunar in functie de vanzarile realizate
    - Tichete de masa
    - Asigurare medicala, conditii preferentiale ING
    - Acces la programele de pregatire si dezvoltare tehnica si a competentelor

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (211)