Stagiu de practica Libra Internet Bank

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Libra Internet Bank SA active.

Vezi toate job-urile Stagiu de practica Libra Internet Bank active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Libra Internet Bank SA
Domeniu:
  • Banci
  • Internship
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: practica
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.08.2017

    Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

    Libra Internet Bank iti ofera oportunitati profesionale si tot suportul de care ai nevoie pentru a-ti construi cariera pas cu pas, trecand prin pozitii specifice unei institutii bancare.

    Iti oferim un mediu de lucru provocator, modern si orientat catre rezultate. Suntem organizatia care sustine tinerii exceptionali, ambitiosi, care doresc sa-si contureze un brand profesional si sa-si dezvolte cariera indrumati de specialistii bancii.

    Suntem o echipa tanara si dinamica. Vei gasi adevarati profesionisti, oameni cu experienta, comunicativi si proactivi care apreciaza performanta. Entuziasmul si energia acestora iti vor oferi o atmosfera de lucru placuta si colegiala.

    Te asteptam alaturi de echipa noastra!

    Cerinte

    Esti absolvent cu studii superioare finalizate sau in curs?
    Esti dinamic, cu spirit de initiativa si ambitios?
    Iti doresti sa inveti de la profesionisti din domeniul bancar?

    Atunci te invitam sa aplici la acest stagiu de practica!

    Responsabilitati

    Stagiu de practica il poti efectua in diverse departamente din cadrul organizatiei Libra Internet Bank.

    Te vei implica activ in activitatile departamentului unde se va desfasura stagiul de practica.

    Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
    Stagiul de practica dureaza intre 1 si 2 luni, programul fiind flexibil, agreat impreuna cu reprezentantii nostri.