Problem solving executive Hungarian

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VIVRE DECO active.

Vezi toate job-urile Problem solving executive Hungarian active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: VIVRE DECO
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.08.2017
    Scurta descriere a companiei

    We are an online retailer specialized in Home & Lifestyle, operating in 8 markets: Romania, Bulgaria, Hungary, Croatia, Poland, Slovakia, Slovenia and the Czech Republic, with a team of ca. 200 people: buyers, content producers, developers, marketers, operations and logistics. Our mission is to be the leading destination for home & lifestyle shopping and inspiration in CEE.

    Cerinte

    Csatlakozz a Vivre Ügyfélszolgálati Csapatához!

    Együtt tanulunk meg növekedni az egyik legsikeresebb román e-commerce cégénél.

    Számunkra nagyon fontos a személyiséged.Jelenlegi csapatunkban aktiv, jó problémamegoldó, csapaton belül és a klienseinkkel is könnyen komunikáló személyekre van szükségünk.

    Számítunk rád, hogy rendelkezel ezekkel a képességekkel:

    figyelsz a részletekre, felelősségteljes, korrekt, precíz vagy, ugyanakkor képes vagy az idődet is jól beosztani;
    az ügyfelekkel való kapcsolatban a kialakult helyzetek megértésére és azok megoldására;
    figyelem megosztás képesség, gyors döntéshozatali képesség;
    pozitiv hozzáállás, proaktivitás, önmotiváció és csapatszellem;
    folyamatos fejlődési kézség.

    A fentiekkel kapcsolatosan a következőket kérjük tőled:

    felsőfokú végzettség;
    magas szintű, irásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar nyelven (anyanyelvi szint);
    legalább középfokú irásbeli és szóbeli kommunikációs képesség angol nyelven;
    számítógépes ismeretek MS Office (Word, Excel)

    Responsabilitati

    Mit fogsz csinálni?

    Kezdetnek a következő feladatokat látnád el:

    a leadott rendelések aktualizálása és ellenőrzése számítógépes rendszerünkben;
    a rendelések és a termékek követése a kézbesítési folyamaton belül;
    a kliensek által, e-mailen, telefonon vagy facebookon, jelzett kérések megértése és feldolgozása a megfelelő jogi és kereskedelmi szabályok szerint;
    a jogi és kereskedelmi háttér megértése és alkalmazása a kliens kérésének gyors és hatékony megoldása érdekében.

    Idővel komplexebb feldatokat fogsz kapni a személyes fejlődésed érdekében:

    a rendelések kézbesítési folyamatának követése, ellenőrzése és a futárszolgálatokkal való kapcsolat fenntartása;
    különböző jelentések készítése;
    a telefonon vagy e-mail-en bejövő problémák összesítése és azok megoldásának követése más osztályok bevonásával;
    hozzájárulás az ügyfél probléma megoldás stratégiájának kialakításához;
    segítség nyújtás más osztályok aktivításához ( It, Logisztika, Marketing, Beszerzési Osztály).

    Alte informatii

    Miert csatlakozz a csapatunkban?

    magas bérezés (fix fizetés, étel jegyek és havi bónuszok a teljesítésedtől függően);
    egészségügyi szolgáltatás Bukarest egyik legjobb egészségügyi szolgáltatója részéről ;
    betanítás és teljeskörű támogatás kezdéskor és fejlődési lehetőség;
    fiatal, barátságos, felelősségteljes, multikulturális munkakörnyezet;
    meghatározatlan időre megkötött munkaszerződés;
    munkaprogram: napi 8 óra.Hétfőtől pétekig, 9 órától 18 óráig, napi 1 óra ebédszünettel.

    Elérhetőség

    Jelenleg székhelyünk a Gara Progresul Business & Logistics Centernél van, de júliustól aktivitásunkat a Green Gate épületéből folytatjuk, Tudor Vladimirescu sugárút, 22 szám, 5-ik kerület.
    Jelenlegi címünk: Soseaua Giurgiului, 321. szám, 4-es kerület ( Progresul állomás környéke)
    Tömegközlekedés a 116-os és a 102 autobusz, 7-es és 25-ös villamos - a Gara Progresul irányában, végállomás.

    Rólunk

    Vivre közép és kelet európa vezető e-commerce cége Home&Lifestyle termékeket illetően, jelenleg 8 piacon vagyunk jelen: Románia, Magyarország, Bulgária, Horvátország, Lengyelország, Szlovákia és Csehország.
    Csapatunk 200 személyből áll:buyerek, content producers, developers, marketers, operáció és logisztika.Célunk az, hogy a home&deco és lifestyle területen vezető pozicióba kerüljünk Kelet és Közép Európában.