REPREZENTANT RECRUTARE/PROMOVARE POSTURI - TEREN

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.07.2017

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    - Nu solicitam experienta specifica insa ne dorim persoane dinamice, cu initiativa, motivate.
    - Carnet auto, categoria B
    - Disponibilitatea pentru activitate de teren, deplasari in Bucuresti, Ilfov si judetele din vecinatate – 80% din timpul zilnic de lucru.

    Responsabilitati

    Recrutam o persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare care va derula activitati de promovare si identificare potentiali candidati pentru posturile aflate in derulare.
    Activitatile de promovare vor avea loc in localitatile din jurul capitalei:
    - Distribuire materiale promotionale
    - Promovarea oportunitatilor de angajare in relatia cu autoritatile si comunitatea locala
    - Selectia persoanelor conform criteriilor de selectie

    Alte informatii

    Se ofera:
    Salariu fix, tichete de masa, bonusuri de performanta.

    Asteptam cu interes aplicatiile voastre!