Agent colectare debite - 10 ore/saptamana

Angajator: Top Factoring
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Internship
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.07.2017

    Top Factoring este unul dintre liderii pietei autohtone de servicii financiare. Avantajul nostru competitiv consta in asigurarea unui management inteligent al creantelor neincasate, prin colectarea de o maniera corecta a debitelor, atat de la persoane fizice, cat si de la companii. Alaturandu-va echipei Top Factoring veti beneficia de un mediu de lucru profesionist si de sansa dezvoltarii durabile a carierei.

    Cerinte

    Disponibilitate pentru a lucra doar vinerea (4 ore) si sambata (6 ore)
    Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
    Atitudine pozitiva si orientare catre client si rezultate
    Abilitati de organizare si atentie la detalii
    Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office

    Responsabilitati

    Contactarea telefonica a clientilor
    Informarea clientilor despre facturi si alte detalii aferente debitelor restante
    Negocierea termenelor de plata printr-un discurs persuasiv
    Introducerea informatiilor in aplicatia interna

    Un salariu fix si un program adaptat nevoilor tale (ideal studentilor)
    Posibilitatea de a participa la traininguri de specialitate si coachinguri periodice
    Activitati distractive alaturi de colegi in Team Buiding-uri, Christmas Parties, Happy Hours
    Acces la pachete de servicii medicale
    Smartphone din partea companiei, precum si reduceri la servicii de telefonie mobila