Sales Support

Angajator: Passion4Work
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.07.2017

    Passion4Work is one of the most important personnel leasing and recruitment company in Hungary. In Romania we are a company in a dynamic growth and development in the field of human resources.

    Cerinte

    - Cunostinte avansate de operare MS Office (Word, PowerPoint, Excel, Access)
    - Experienta minim 6 luni in domeniu
    - Limba engleza nivel avansat
    - Limba germana constituie avantaj
    - Persoana comunicativa, atenta la detalii
    - Focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate

    Responsabilitati

    - Acordarea de suport/ informatii tehnice si comerciale agentilor de vanzari;
    - Realizarea de contracte, oferte si prezentari ale produselor si serviciilor companiei
    - Administrarea contractelor si ofertelor
    - Conceperea si generarea rapoartelor saptamanele/lunare
    - Evidenta permanenta a fluxului de contracte, facturi, documente
    - Ofera informatii despre clienti agentilor din teren
    - Gestioneaza baza de date cu clienti existenti si viitorii clienti

    Alte informatii

    Beneficii
    - Salariu motivant
    - Training de specialitate
    - Mediu de lucru placut
    - Oportunitate de dezvoltare profesionala