Sales Support

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Sales Support active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.08.2017

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Cunostinte avansate de operare MS Office (Word, PowerPoint, Excel, Access)
    - Experienta minim 6 luni in domeniu
    - Limba engleza nivel avansat
    - Limba germana constituie avantaj
    - Persoana comunicativa, atenta la detalii
    - Focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate

    Responsabilitati

    - Acordarea de suport/ informatii tehnice si comerciale agentilor de vanzari;
    - Realizarea de contracte, oferte si prezentari ale produselor si serviciilor companiei
    - Administrarea contractelor si ofertelor
    - Conceperea si generarea rapoartelor saptamanele/lunare
    - Evidenta permanenta a fluxului de contracte, facturi, documente
    - Ofera informatii despre clienti agentilor din teren
    - Gestioneaza baza de date cu clienti existenti si viitorii clienti

    Alte informatii

    Beneficii
    - Salariu motivant
    - Training de specialitate
    - Mediu de lucru placut
    - Oportunitate de dezvoltare profesionala

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (291)