ÃŽngrijitoare after - school

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile ÃŽngrijitoare after - school active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.08.2017

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru un after school din București, căutăm o persoană harnică și responsabilă care să își dorească să lucreze într-un mediu cu copii.

    Ne dorim o persoană responsabilă și organizată, cu inițiativă și bună dispoziție, care să aibă experiență în lucrul cu copii.

    Responsabilitati

    Ce ar trebui să facă această persoană?

    -Verificarea sălilor de activitate și menținerea curățeniei în acestea;
    -ÃŽnsoÈ›irea È™i supravegherea copiilor la activitățile recreative — oferirea de sprijin în realizarea diferitelor activități;
    -Pregătirea mesei de prânz + gustare (nu implică gătit);

    Alte informatii

    Programul de lucru este L-V, de la 10:30 — 18:30.
    Sediul de află în Sectorul 1, București.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Iasi, Timisoara, Job national