Învățătoare After School

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Învățătoare After School active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.09.2017

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, un after school din București, căutăm învățător/oare cu experiență în lucrul cu copii și dornic/ă să evolueze profesional, alături de cei mici/elevi.

    -Studii de specialitate finalizate (liceu pedagogic/colegiu institutori)
    -Experiență ca învățător/învățătoare între 1 și 3 ani într-un sistem de stat sau privat;
    -Abilitatea de ascultare și înțelegere a nevoilor reale și diferențiate ale copiilor;
    -Capacitatea de relaționare și comunicare empatică;
    -Creativitate, imaginație, dinamism, inițiativă, prezență activ-participativă;
    -Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    -Realizarea obiectivelor educaționale prestabilite;
    -Respectarea programei școlare conform cerințelor postului;
    -Supervizarea și îndrumarea copiilor pentru realizarea temelor;
    -Pregătirea și documentarea orelor de lucru suplimentar pentru participarea la diverse concursuri;
    -Contribuie la buna desfășurare a activității pe tot parcursul derulării programului și comunică eficient cu restul personalului implicat în acest proces;
    -Organizarea și pregătirea discuțiilor cu părinții.

    Clientul nostru oferă posibilitatea dezvoltării profesionale alături de o echipă tânără și în continuă dezvoltare. Salariu în funcție de experiență, competență și implicare.
    Sediul se află în Sector 1, București.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (35)