ANGAJĂM ASISTENT MANAGER DEBUTANT – PART TIME (4/ 6 ore pe zi)

Angajator: A_BEST
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.07.2017

    Echipa noastră este formată din oameni extrem de motivați, activi şi dornici de dezvoltare personală şi profesională, făcând parte dintr-un mediu cu o atmosferă degajată, orientată spre performanță. A_BEST îți oferă ocazia să îţi dezvolți aptitudinile într-o organizaţie modernă, în plină ascensiune.

    Cerinte

    Profilul candidatului ideal:

    - Persoană cu studii superioare (ex: ASE, SNSPA etc), preferabil care a finalizat facultatea/ masteratul în vara anului curent;
    - Persoană comunicativă, flexibilă, organizată.
    Se oferă un salariu motivant, în baza unui contract individual de muncă și oportunități de dezvoltare profesională, într-un mediu dinamic, pentru o persoană entuziastă, aflată la început de carieră.

    Responsabilitati

    Descrierea postului:

    - Asigurarea interfeţei centrului cu beneficiarii serviciilor lingvistice oferite, cu furnizorii, cu partenerii etc
    (înscrieri la cursuri, preluarea comenzilor de traduceri, redactarea contractelor, a proformelor, emiterea facturilor, încasări, activități de protocol etc)

    A_BEST a fost înființat în 2008 și este unul dintre cele mai mari centre independente de învăţare a limbilor străine din România. A_BEST oferă servicii lingvistice complete, la standarde internaționale: cursuri de limbi străine – limbaj general/ de afaceri/ specializat, open/ corporate; cursuri de limba română pentru expați; testări LCCI; cursuri autorizate ANC; testări ECL; pre-testări Cambridge; traduceri; interpretariat; audit lingvistic; ghidaj turistic în limbi de circulație internațională; sejururi lingvistice.