Reprezentant Medical Farmacii MS - BN - HR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Secom® active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Medical Farmacii MS - BN - HR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Secom®
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bistrita
  • Miercurea-Ciuc
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 07.08.2017

    Compania Secom® este specializată în importul, promovarea și comercializarea de produse naturale pentru sănătate și frumusețe. Cu o experiență de 13 ani, Secom® susține demersul medicinei integrative prin portofoliul cu peste 250 de produse naturale: suplimente alimentare și fito-dermatocosmetice, de calitate excepțională, care acoperă toate nevoile pentru sănătate și frumusețe.
    Compania operează o rețea de 9 magazine în București, Brașov, Bacău, Iași, Ploiești și Timișoara și oferă programe de terapie complementară în cadrul Centrului de Medicină Integrativă. În prezent, echipa Secom® numără peste 130 de angajați la nivel național, însă atragem continuu oameni talentați și investim în dezvoltarea lor în cadrul companiei.

    Cerinte

    De ce avem nevoie de la tine:
    Să fi absolvit o facultate de Medicină / Farmacie / Chimie — Biologie;
    Să ai abilități excelente de relaÈ›ionare, comunicare È™i negociere — verbale, în scris sau cum cere fiecare situaÈ›ie în parte;
    Să înțelegi nevoile clienților și să dai dovadă de capacitate de convingere, perseverență și foarte bună organizare;
    Să știi cum să prezinți, promovezi și vinzi produsele companiei;
    Să ai experiență în vânzări de minim 3 ani — cea din domeniul farma ne poate convinge să te chemăm mai repede la interviu;
    Să deții permis auto categoria B.

    Responsabilitati

    Te vei ocupa de:
    Promovarea imaginii și produselor companiei către farmaciști și alte categorii de specialiști din zona geografică alocată;
    Atingerea obiectivelor stabilite, prin realizarea numărului de întâlniri propuse și, de ce nu, depășirea acestora;
    Dezvoltarea strategiilor de vânzare, cu ajutorul abilităților tale de persuasiune și prin activități specifice.

    Alte informatii

    Cu ce te alegi:
    Un mediu de lucru dinamic, care te provoacă să-ți îmbunătățești constant cunoștințele și stilul de lucru;
    Un salariu motivant, care vine la pachet cu alte beneficii — maÈ™ină, telefon mobil, tableta;
    Training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competențelor necesare postului.

    Aplica fara CV
    Sfantu Gheorghe, Sibiu, Targu Mures,

    Targu Mures,

    Aplica fara CV
    Bistrita, Reghin, Tarnaveni,

    Vezi job-uri similare (18)