Inginer Instrumentatie si Control - Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SimeROM Engineering active.

Vezi toate job-urile Inginer Instrumentatie si Control - Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: SimeROM Engineering
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.08.2017

    SimeRom Engineering este o filiala a SIME este o societate italiana de inginerie, infiintata in 1989, care furnizeaza servicii de proiectare industriala pentru campuri petrochimice.

    Cerinte

    1) Sa fie absolvent al unei facultati electrice, electrotehnice sau energetice;
    2) Bun cunoscator al softului de proiectare AUTOCAD 2D;
    3) Cunostinte tehnice generale;
    4) Cunostinte de desen tehnic;
    5) Cunostinte bune de limba engleza;

    Responsabilitati

    Candidatii vor executa lucrari de proiectare pentru turbine gas, turbine vapori , compresoare centrifugale, turboexpandere, moto-pompe si accesoriile acestora ce functioneaza in domeniul Oil &Gas.

    Alte informatii

    Candidatul va sustine un test ce cuprinde:
    1. Test cunostinte tehnice si desen tehnic;
    2. Test AutoCAD 2D;
    3. Test limba engleza.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (44)