Inginer vanzari B2B constructii/bricolaj Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Inginer vanzari B2B constructii/bricolaj Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Campia Turzii
  • Cluj Napoca
  • Turda
  • Actualizat la: 04.09.2017

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    - Studii finalizate — de preferat studii tehnice sau economice
    - Experienta minima de vanzari; experienta intr-un magazin de bricolaj sau electrocasnice reprezinta un avantaj
    - CunoaÅŸterea pieÅ£ei de construcÅ£ii ÅŸi amenajări interioare — avantaj
    - Persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare
    - Perseverenta si orientare spre rezultat
    - Dorinta de a invata
    - Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    - Implicare directa in activitatea de vanzari: efectueaza vizite la clienti, face oferte, urmareste incasarea facturilor
    - Creeaza si mentine relatiile cu toti clientii din piata, existenti si potentiali
    - Segment clienti: persoane fizice, investitori, constructori, echipe meseriasi, in special sectorul residential
    - Negociaza si semneaza contracte de vanzare-cumparare pentru produsele comercializate de companie: finisaje interioare-exterioare, termosisteme
    - Extinde portofoliului de client
    - Monitorizeaza activitatea competitiei
    - Realizeaza tintele de vanzari conform planului stability
    - Intocmeste rapoarte periodice de activitate.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Remote

    Remote

    Vezi job-uri similare (36)