Ügyfélszolgálati munkatárs

This job is no longer active!

View all jobs UPC Romania active

View all jobs Ügyfélszolgálati munkatárs active on Hipo.ro

View all jobs Customer Support - Client Service active on Hipo.ro

View all jobs IT Software active on Hipo.ro

View all jobs Telecommunication active on Hipo.ro

Employer: UPC Romania
Domain:
  • Customer Support - Client Service
  • IT Software
  • Telecommunication
  • Job type: full-time
    Job level: 0 - 1 years of experience
    Location:
  • Cluj Napoca
  • Updated at: 05.08.2017
    Remote work: On-site
    Short company description

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Requirements

    Elvárások:
    Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete,
    Fejlett problémamegoldó képesség,
    Kommunikatív, ügyfél- és megoldás orientált személyiség,
    Stressz- és konfliktus helyzeteket könnyed kezelése.

    Responsibilities

    Feladatok:
    A UPC Magyarország KFT. ügyfeleitől érkező hívások teljeskörű ügyfélszolgálati ügyintézése,
    Ügyviteli rendszerek ismerete, napi szintű használata,
    Kapcsolattartás a társosztályokkal, területekkel,
    Részvétel központilag szervezett oktatásokon (újdonságok, készségfejlesztő tréningek, ismétlő oktatások),
    Változások, napi információk folyamatos követése, alkalmazásuk a napi munkafolyamatokban,
    Keresztértékesítés, értékesítés.

    Other info

    Amit ajánlunk:
    Versenyképes bér és teljesítmény alapú ösztönző, bónusz formájában,
    A vállalat által biztosított ingyenes egy hónapos szakmai képzés,
    Fiatal, dinamikus csapat,
    Szakmai fejlődési lehetőség.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate, Cluj Napoca,

    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (54)