Coordonator Farmacii - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Coordonator Farmacii - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 09.09.2017

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Vrei să lucrezi într-o companie modernă şi prietenoasă? Cauţi un loc în care să continui sa te dezvolţi? La Help Net suntem interesaţi să te cunoaştem! Aici îmbinăm munca cu entuziasmul, îţi răsplătim rezultatele şi îţi oferim şansa să îţi dezvolti cunoştinţele. Vei avea parte de un pachet motivational atractiv şi stabil, programe de dezvoltare şi multe alte beneficii. Suntem o echipa de încredere, care te va ajuta mereu pentru că aici apreciem potenţialul şi recompensăm ambiţia. Vino într-un loc interesant, cu proiecte care te provoacă, un loc unde te poţi dezvolta pe plan profesional aşa cum îţi doreşti!

    Profil candidat:

    Studii universitare absolvite
    Experienta manageriala similara min.3 ani
    Experienta in industria farmaceutica constituie avantaj
    Orientare spre performanta
    Leadership
    Abilitati de evaluare si coordonare echipe
    Excelente abilitati rezolutive si de relationare
    Permis de conducere categoria B & disponibilitate de deplasare in teritoriu alocat
    Cunostinte MS Office - nivel avansat

    Responsabilitati

    Implementeaza strategia de vanzari a companiei la nivelul ariei teritoriale coordonate
    Coordonarea personalului din subordine in vederea atingerii de obiective de business
    Se implica activ in recrutarea si formarea echipei din subordine alaturi de managerii de farmacii
    Urmareste si intervine proactiv in sensul indeplinirii performantei de business (obiective cantitative si calitative)
    Identifica oportunitatile de dezvoltare pentru aria coordonata propunand solutii viabile de implementat in aria sa pentru imbunatatirea indicatorilor de performanta.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (129)