Biolog / Biochimist laborator analize medicale

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Romar Medical active.

Vezi toate job-urile Biolog / Biochimist laborator analize medicale active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Romar Medical
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 30.08.2017

    ROMAR Medical este centrul de diagnostic şi tratament cu acoperire naţională, având o reţea formată din centre proprii şi centre partenere. Acesta reprezintă pe piata serviciilor medicale un furnizor important atât pentru asigurările de sănătate de stat cât şi pentru cele private.
    Bazându-se pe o echipă de medici specialişti cu un înalt grad de profesionalism în acordarea serviciilor medicale, ROMAR Medical a devenit în scurt timp un model de performanţă şi calitate.

    Cerinte

    - studii universitare absolvite
    - acte care atesta dreptul de a profesa vizate pe anul in curs (autorizatie de libera practica, certificat de membru, asigurare de malpraxis)
    - experienta anterioara intr-un laborator de analize medicale

    Responsabilitati

    - responsabil cu procesarea probelor biologice
    - validarea tehnica a rezultatelor
    - respectarea tuturor cerintelor sistemului de calitate al laboratorului

    Alte informatii

    - salariu corelat cu nivelul de exeprienta

    Cernavoda,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Turnu Magurele,

    Vezi job-uri similare (115)