Program Intership - Marketing

Angajator: VBS Business Solutions
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Marketing
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: practica
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.08.2017

    Pui pasiune in ceea ce faci si doresti sa contribui la imbunatatirea serviciilor din Romania?

    VBS Business Solutions te vrea in echipa sa!
    Un domeniu inovator: Mystery Shopping, Cercetari de Marketing, Training si Consultanta.
    Experienta intensiva de instruire / pregatire, carti de specialitate, mediu de lucru modern, motivant si colectiv tanar.

    Cerinte

    * Ești student, masterand sau proaspat absolvent?
    * Vrei sa incepi si sa dezvolti o cariera de succes in Marketing si Vanzari?
    * Pui pasiune in ceea ce faci si doresti sa contribui la imbunatatirea serviciilor din Romania?

    ... si iti ofera un stagiu de INTERNSHIP - Marketing (2 - 3 zile x 6h / saptamana)

    Responsabilitati

    - Implicarea in proiecte de cercetari de marketing si mystery shopping
    - Participarea la administrarea si dezvoltarea prortofoliului de clienti;
    - Implicarea in organizarea seminariilor sau conferintelor de business.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Posibilitati de angajare dupa stagiul de internship de 3 luni
    - Bonusuri extra in functie de performanta si implicare (chiar daca e un program de internship)