TEHNICIAN TELECOMUNICATII

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Pro Conect active.

Vezi toate job-urile TEHNICIAN TELECOMUNICATII active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Pro Conect
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Iasi
  • Turda
  • Actualizat la: 28.07.2017

    Pro Conect este unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii de telecomunicatii de pe piata autohtona. Compania instaleaza servicii de internet, telefonie si televiziune atat pentru persoane juridice (B2B) cat si abonati casnici (rezidentiali).

    Conectam clientii la universul digital . Alege sa fii si tu unul dintre membrii echipei Pro Conect !

    Cerinte

    - studii de profil tehnic ( profesionala , liceu , postliceal )
    - reprezinta avantaj experienta in domenii precum :retelistica , depanare calculatoare , retele catv , constructie retea fibra optica
    - aptitudini lucru la inaltime
    - permis de conducere

    Responsabilitati

    Oferim posibilitatea unei colaborari pe termen lung ,training la locul de munca, salar fix si bonusuri in functie de realizari

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Brasov, Cluj Napoca, Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (4)