Inginer Mecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Inginer Mecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Botosani
  • BUCURESTI
  • Calarasi
  • Actualizat la: 28.07.2017

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii tehnice, absolvirea Facultatii de Mecanica / Mecanica Agricola / Electromecanica sau a unei universitati cu profil similar constituie un avantaj important;
    - Experienta in reparatii de echipamente complexe (utilaje agricole, camioane, utilaje de constructii, etc.);
    - Cunostintele in segmentul electric reprezinta un avantaj;
    - Disponibilitate la program de lucru prelungit si de a se deplasa la clientii care solicita reparatii la sediul propriu;
    - Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic;
    - Cunostinte bune de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica;
    - Interes pentru echipamentele agricole;
    - Spirit de initiativa si cooperare; capacitate de analiza si sinteza;
    - Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita;
    - Permis de conducere categ. B.

    Responsabilitati

    - Reparatii utilaje agricole (tractoare, combine, alte echipamente: semanatori, echipamente de ierbicidat si fertilizat, pluguri, etc) la sediul clientului sau in atelierul propriu;
    - Diagnoza, reparatii in garantie si post garantie;
    - Efectuarea operatiunilor de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu motivant si bonusuri de performanta
    • Lucrul intr-o echipa de profesionisti, dinamica si bine pregatita, avand la dispozitie unelte si resurse de lucru de ultima generatie
    • Abonament servicii medicale private
    • Training de specialitate

    Aplica fara CV
    Calarasi, Fetesti,

    Aplica fara CV
    5200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (4)