RECEPTIONER - SEDIUL CENTRAL BUCURESTI (perioada determinata)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Intesa Sanpaolo Bank active.

Vezi toate job-urile RECEPTIONER - SEDIUL CENTRAL BUCURESTI (perioada determinata) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Intesa Sanpaolo Bank
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.04.2018

    Intesa Sanpaolo Bank este parte a celui mai mare grup bancar din Italia si unul dintre cele mai mari din Europa. Noi credem ca succesul companiei noastre este strans legat de profesionalismul, motivația și sentimentul de apartenența a oamenilor care lucreaza aici.

    Cerinte

    - Cunostinte bune de utilizare a calculatorului: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet;
    - Bune cunostinte de limba engleza, cunostintele de limba italiana reprezinta un avantaj;
    - Capacitate de organizare si atentie la detalii;
    - Bune abilitati de comunicare si ascultare activa;
    - Proactivitate;
    - Orientare catre gasirea de solutii;

    Responsabilitati

    - Gestionarea apelurilor telefonice si a solicitarilor colegilor din structurile bancii privind rezervarea salilor de intalniri;
    - Asigurarea accesului vizitatorilor si a protocolului necesar;
    - Gestionarea corespondentei de trimis si a celei primite la nivel de banca (inregistrare, distribuire, arhivare);
    - Oferirea de suport pentru rezolvarea solicitarilor venite de la colegii din cadrul structurilor bancii;
    - Inlocuieste in anumite situatii Asistentul Directorului General.

    Alte informatii

    Noi iti oferim:
    - Oportunitatea de a lucra in cadrul unuia dintre cele mai mari si mai stabile grupuri financiar-bancare din lume;
    - Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul bancii;
    - O echipa de profesionisti care te va ajuta sa inveti si sa te integrezi;

    BUCURESTI,

    3800 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (26)