CONSULTANT VANZARI PRODUSE NATURISTE

Angajator: Prisum
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.08.2017

    Compania Prisum Internaţional Trading S.R.L. a fost infiinţată in anul 1994 şi deţine dreptul de distribuitor pe piaţa romanească a produselor fabricate de Himalaya Drug Company - India. Obiectivul principal de activitate il constituie comerţul cu ridicata a medicamentelor, produselor farmaceutice şi cosmetice.

    Cerinte

    Candidatul pe care il asteptam in echipa are urmatoarele abilitati si competente:

    - Studii medii;

    - Experienta minim 1 an intr-un post similar;

    - Abilitati de comunicare interpersonala, capacitate de organizare si planificare, initiativa, personalitate energica, amabilitate si eficienta;

    - Orientare catre clienti;

    - Persoana flexibila si rezistenta la stres;

    - Cunostinte operare program gestiune reprezinta un avantaj;

    - Cunostinte de MS Office ( Word, Excel, Outlook ).

    Asteptam cu interes CV-ul tau!

    Responsabilitati

    In calitate de Consultant vanzari produse naturiste in cadrul Esenta Plant, principalele responsabilitati ale postului tau vor fi:

    - Vanzare produse catre clienti;

    - Gestionare stoc;

    - Aprovizionare cu produse;

    - Gestionare documente.