Registrator Medical

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regina Maria active.

Vezi toate job-urile Registrator Medical active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2017

    Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si grija lor fata de pacient. Ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv

    Cerinte

    Candidatul ideal

    • Minim studii medii finalizate (Diploma de BAC obligatoriu)
    • Ai experienta pe un post similar, sau in domeniu medical, poate reprezenta un avantaj
    • Esti o persoana sociabila si orientata catre oameni
    • Iti place sa iti planifici timpul si activitatile
    • Esti atent la detalii
    • Iti asumi responsabilitatea
    • Esti dispus sa inveti si iti doresti sa evoluezi intr-o echipa tanara si energica

    Responsabilitati

    Principalele responsabilitati sunt urmatoarele:

    • Inregistreaza datele primite de la personalul din spital;
    • Raspunde de corectitudinea prelucrarii datelor, informatiilor transmise si inregistrarilor care le executa;,
    • Semnaleaza neconcordantele ce pot aparea;
    • Pastreaza in conditii optime toate documentele prelucrate;
    • Se ocupa de toate problemele care tin de arhiva;
    • Sesizeaza si informeaza seful cu privire la aparitia oricarei neconformitati.

    Alte informatii

    Asteptam aplicatia ta daca iti doresti:
    • Un mediu de lucru confortabil si stimulativ si o echipa profesionista si deschisa care sustine invatarea continua
    • Oportunitati de dezvoltare prin definirea planului de cariera, accesul la programe de training specific rolului, accesul online si offline la materiale de specialitate si sustinerea si valorificarea ideilor tale
    • Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie, automatizare, echipamente premium