Diriginte Santier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PPC Energy Services active.

Vezi toate job-urile Diriginte Santier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: PPC Energy Services
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2017

    PPC este liderul pieței de energie în Europa de Sud-Est. Produce, distribuie și furnizează energie electrică, precum și produse și servicii energetice avansate în Grecia, România și Macedonia de Nord.

    Cerinte

    Ce cautam?

    O persoana care sa posede cunostinte teoretice solide in domeniul distributiei energiei electrice si sa detina atestatele necesare pentru dirigentie de santier in domeniul energetic
    O persoana cu Diploma de Inginer Electroenergetician si cu experienta in dirigentia de santier
    Pe cineva cu abilitati avansate de operare a computerului

    O persoana cu spirit de echipa care isi doreste sa invete si sa se dezvolte

    Pe cineva cu abilitati peste medie de limba engleza

    O persoana cu o etica persoanala si profesionala imbecabila

    Pe cineva care poseda permis de conducere minim categoria B

    Cunostinte SAP MM/PT si certificare de verificator de proiecte in energetica vor constitui un avantaj

    Responsabilitati

    Atributiile vor include:

    Pregatirea documentatiei necesare contractelor de executie
    Prelucrarea in SAP a comenzilor de lucrari necesare pentru lansarea lucrarilor
    Calcularea si intocmirea formalitatilor pentru platile taxelor catre autoritatile statului
    Emiterea ordinului de incepere al lucrarilor
    Declararea inceperii lucrarilor la Primarie si ISC
    Participarea la predarea de amplasament si la bornarea traseelor de cablu
    Comandarea materialelor Enel puse la dispozitie si intocmirea documentelor SAP aferente
    Verificarea lucrarilor ascunse in teren la momentul realiarii acestora
    Realizarea in teren a prereceptiei lucrarilor

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre PPC Energy Services. Consultati Politica de procesare a datelor personale a PPC Energy Services >>

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (37)