Operator telesales - clienti business

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Operator telesales - clienti business active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.10.2017

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - Studii medii/superioare;
    - Cunostintele de limba engleza - nivel mediu;
    - Operare PC;
    - Foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;
    - Experienta in sfera vanzarilor sau relatii cu clientii - constituie avantaj.

    Responsabilitati

    - Promovarea si incheierea activitatii de vanzare a serviciilor companiei in toate apelurile eligibile;
    - Urmarirea stadiului cererilor inregistrate si contactarea clientului, atunci cand este cazul, pentru a-i oferi informatiile necesare pentru semnarea contractului;
    - Pregatirea informatiilor necesare procesului de negociere in vederea incheierii actului de vanzare;
    - Oferirea de raspunsuri profesioniste, implicarea activa in rezolvarea problemelor semnalate de catre clienti.

    Alte informatii

    Program:
    L-V in intervalul 09:00-17:00;

    Beneficii:
    Pachet salarial fix + tichete de masa + bonusuri;
    Pachetul salarial va creste dupa primele trei luni, ulterior dupa inca trei luni, in functie de performante.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (321)