Specialist salarizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ExpertMind active.

Vezi toate job-urile Specialist salarizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: ExpertMind
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 27.06.2017

    ​​​​​​​Societatea ExpertMind este nominalizata cu locul I in Topul firmelor de contabilitate din Iasi. Societatea ofera servicii complete si solutii inovative in domeniul financiar-contabil urmarind optimizarea costurilor, eficientizarea timpului si dezvoltarea durabila a colaboratorilor.

    Specializati in servicii: contabile, juridice, resurse umane, recuperari creante, consultanta fiscala si manageriala, in cei 10 ani de activitate am raspuns cu profesionalism pana si celor mai exigente cerinte, ajungand in prezent sa detinem un portofoliu de peste 1.000 de clienti multumiti si peste 250 de controale de succes.

    Suntem mereu in cautarea unor noi moduri de a creste si de a deveni mai buni. De aceea, imbratisam cu bucurie prezenta oamenilor dinamici si pasionati, care pot combina cunostintele lor si dorinta de a creste cu scopul de a obtine rezultate excelente. Indiferent de experienţa dumneavoastra, Expert Mind va poate oferi multe provocari interesante, un mediu prietenos de lucru si oportunitati de dezvoltare profesionala.

    Daca te caracterizeaza integritatea, responsabilitatea, lucrul in echipa, excelenta si gandirea proactiva si doresti sa faci parte din ceva important, hai sa discutam!

    Cerinte

    • Iti plac cifrele si de mai bine de 2 ani lucrezi in domeniul resurselor umane?
    • Codul Muncii si Codul Fiscal nu mai prezinta neclaritati pentru tine?
    • Ai experienta in lucrul cu programele WinMentor si Saga?

    Daca te regasesti in ce am scris mai sus, da-ne un semn pentru ca vrem sa te cunoastem!

    Responsabilitati

    Pe scurt, pana apucam sa discutam mai multe, iti mentionam cateva activitati pe care urmeaza sa le faci:
    •Interpretarea si intocmirea pontajelor din punct de vedere legislativ, a statelor de plata la firmele interne si externe; interpretarea beneficiilor salariale;
    •Realizarea documentatiei specifice domeniului de activitate in vederea obtinerii unor facilitati financiare (ex: conventii AJOFM) sau recuperari financiare (concedii medicale)

    Alte informatii

    Pentru activitatile realizate vei fi recompensat cu:
    •Salariu peste media pietei pe care il vei primi de fiecare data la timp
    •Bonuri de masa
    •Cheltuieli de transport decontate
    •Bonusari suplimentare de Paste, Craciun, 8 Martie
    •Zi de nastere libera
    •Un mediu de lucru vesel si dinamic
    •Evenimente interne si in afara societatii cu echipa

    Te asteptam la o cafea si un mic test!

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national