ANGAJAM SPECIALIST RECRUTARE

Angajator: Delta Recruitment
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 23.08.2017
    Scurta descriere a companiei

    Fii sigur ca vom gasi pentru tine cariera ideala!

    Cerinte

    - Absolvent studii superioare specializate (psihologie/socio-umane)
    - Nivel cariera - 3-7 ani vechime
    - Disponibilitate la deplasari pana la 50% lunar;
    - Limba engleza - nivel avansat
    - Carnet de conducere categoria B
    - Responsabilitate si flexibilitate la program prelungit

    Responsabilitati

    - Promovarea imaginii si serviciilor prestate de companie si identificarea de noi clienti
    - Selectarea canalelor de recrutare pentru posturile vacante
    - Conceperea si postarea de anunturi
    - Selectarea candidatilor pe baza cv- urilor
    - Contactarea candidatilor selectati in vederea programarii interviurilor
    - Administrarea si actualizarea zilnica a bazei de date a candidatilor informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie