Agent Colectare

Angajator: e-value International
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 11.12.2017

    Daca ai mai lucrat sau vrei sa faci primul pas in cariera, esti student sau deja absolvent, iti doresti un program de lucru flexibil castigand si un salariu atractiv, ai nimerit unde trebuie!

    Cautam colegi comunicativi, sociabili si dornici sa lucreze intr-o companie multinationala in domeniul telecomunicatiilor.
    Apreciem oamenii implicati si seriosi, asa ca ne bucuram sa crestem impreuna.

    Experienta nu este necesara, ai nevoie doar de dorinta de a invata!

    Cerinte

    -Studii medii
    -Abilitati de comunicare si negociere
    -Rezistenta la stres

    Responsabilitati

    -Informarea clientilor privind facturile neplatite
    -Negocierea unui termen de plata cu acestia

    Alte informatii

    -Pachet salarial motivant.
    -Program de lucru : luni - vineri cu posibilitate de part time.
    -Mediu de lucru placut.
    -Training