TRAINER LIMBA GERMANA Ś Bucuresti

Angajator: A_BEST
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Management Trainee
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.06.2017

    Echipa noastr─â este format─â din oameni extrem de motiva╚Ťi, activi ┼či dornici de dezvoltare personal─â ┼či profesional─â, f─âc├ónd parte dintr-un mediu cu o atmosfer─â degajat─â, orientat─â spre performan╚Ť─â. A_BEST ├«╚Ťi ofer─â ocazia s─â ├«┼úi dezvol╚Ťi aptitudinile ├«ntr-o organiza┼úie modern─â, ├«n plin─â ascensiune.

    Cerinte

    Cunoa┼čterea excelent─â a limbii moderne pentru care candideaz─â;
    Absolvent al Facultăţii de Litere/ Limbi Moderne;
    Experienţă în predarea limbii ţintă persoanelor adulte;
    Disponibilitate pentru colaborare pe termen mediu sau lung;
    Disponibilitate pentru studiu ┼či perfec┼úionare continu─â;
    Capacitatea de a preda at├ót limbaj general, c├ót ┼či specializat;
    Cuno┼čtin┼úe avansate de MS OFFICE, Internet Explorer, Outlook Express;
    Certificatele internaţionale sau stagiile de perfecţionare în ţara de origine a limbii predate reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Alte informatii

    Beneficii:

    Dezvoltare profesională permanentă în domeniul predării limbilor străine (ex: participare la programe de training, certificări internaţionale etc.)
    Lucrul într-un mediu concurenţial, pentru companii multinaţionale de prestigiu;
    Posibilitatea construirii brand-ului personal al trainerului prin acces la canale de comunicare specifice (ex: publicarea de articole semnate pe blog, interviuri în comunicate de presă oficiale etc)
    Salariu fix lunar si pachet de beneficii flexibile.