SPECIALIST MARKETING ONLINE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile COILPROFIL active.

Vezi toate job-urile SPECIALIST MARKETING ONLINE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: COILPROFIL
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 17.07.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Studii superioare finalizate
    • Experienta in elaborarea si implementarea strategiilor de marketing online si administrare pagini web;
    • Cunostinte de Marketing Online, Analytics, PPC (Facebook Ads, AdWords), SEO, Email Marketing, Content Marketing, Social Media, Copywriting si Web Analytics
    • Cunoasterea programelor din pachetul ADOBE CS6
    • Cunostinte de creatie publicitara ;
    • Cunoasterea la nivel avansat a lb. engleze;
    • Experienta pe un post similar de minim 2 ani;
    • Abilitati de comunicare si relationare;
    • Gandire strategica si analitica.

    Responsabilitati

    • Propune si implementeaza proiectele de promovare online;
    • Dezvolta site-ul de prezentare al companiei si alte site-uri din portofoliu, actualizeaza permanent informatia;
    • Implementeaza newslettere (concept, implementare, masurare campanii);
    • Se implica activ in proiectele de social media ale companiei;
    • Elaboreaza prezentari ale produselor si serviciilor companiei;
    • Realizeaza rapoarte/analize/evaluari specifice.

    Alte informatii

    Oferim:
    Salariu motivant si bonuri de masa.
    Prime de performanta.
    Mediu de lucru placut, bazat pe valori precum: calitate, dezvoltare continua, spirit familial.
    Transport Ploiesti Ceptura.