Internship Junior Payroll Admin

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Internship
  • Management Trainee
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.07.2017

    Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si grija lor fata de pacient. Ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv

    Cerinte

    Studii Universitare/Master finalizate sau in curs - profil economic, preferabil specializare in resurse umane/contabilitate
    Atentie mare la detalii si abilitati de munca in echipa, dorinta de invatare, automotivare si implicare
    Bune abilitati de organizare, prioritizare a sarcinilor si atitudine pozitiva/deschisa
    MS Office

    Responsabilitati

    Gestionarea corecta si completa, la timp si prin servicii de calitate, a urmatoarelor activitati:
     Administrarea relatiei contractuale cu furnizorul de servicii de salariazare;
     Administrarea activitatii de recompensare (calcul salarial, avansuri, tichete de masa, tichete cadou, bonusuri);
     Raportare;
     Relatia cu colegii interni (colegii)

    Internshipul este platit si este dedicat celor care vor sa invete domeniul HR/Payroll, alaturi de un mentor din departamentul Payroll al Companiei Regina Maria. Experienta anterioara in acest domeniu nu este necesara, insa sunt esentiale dorinta de a invata si motivatia de a explora acest departament.