Ofiter Credite

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mellon Romania active.

Vezi toate job-urile Ofiter Credite active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Mellon Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.06.2018

    Mellon Romania, a subsidiary of Mellon Technologies and member of Mellon Group of Companies, was founded in 2001 in Bucharest. Our offering consists of specialized technological solutions and value added services, to serve the increasing needs of financial institutions and organizations with strong consumer transactions business, such as Retail Banks, Public Utilities, Telecommunications Providers and large Private Companies.

    Cerinte

    • Un an de experienţă într-o poziţie similară
    • Lucrul într-un mediu bazat pe relaţiile cu clienţii.
    • Experienţă de lucru într-o organizaţie internaţională
    • Fluenţă în limba engleză (scris şi conversaţional)

    Responsabilitati

    -Ofera servicii profesionale clienţilor pentru atragerea de noi clienti, pentru a vinde noi produse si pentru a acorda credite de refinantare pentru clientii existenti;
    - Furnizeaza informații esențiale, clare și corecte despre societate și produsele acesteia;
    - Comunica politicos și trateaze cu respect persoanele cu care comunică la telefon;

    Alte informatii

    - Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
    - Pachet salarial atractiv si bonusuri de performanta;
    - Evaluare anuala a performantei si Plan de Dezvoltare personalizat.
    - Program de luni pana vineri, intre orele 09:00- 17:30;

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (47)