Manager Echipa Medias

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Medias
  • Actualizat la: 24.06.2017
    Cerinte

    • Experienta minim 1 an in coordonare echipe;
    • Experienta anterioara in industria creditelor de consum;
    • Disponibilitate pentru deplari pe teren (pozitia presupune 80% activitate pe teren)
    • Abilitati de operare PC;
    • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
    • Orientare catre atingerea obiectivelor.

    Responsabilitati

    • Recrutarea, coordonarea si controlul unei echipe proprii;
    • Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei (vanzari si colectari);
    • Organizarea si controlul activitatilor din zona alocata;
    • Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;
    • Activitati administrative;

    Alte informatii

    • Mediu de lucrur dinamic;
    • Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
    • Traininguri;
    • Posibilitati de dezvoltare intern si international;
    • Salariu fix, plus bonusuri lunare de performanta;