Consilieri vanzari SAKARE Londra

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sakare active.

Vezi toate job-urile Consilieri vanzari SAKARE Londra active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Sakare
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.07.2017
    Remote work: On-site

    Te asteptam sa faci parte din familia SAKARE daca:

    -ai experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare sau esti la inceput de drum si iti doresti o cariera in strainatate;
    -iti doresti sa castigi cat mai multi bani;
    -esti perseverent, cu o personalitate dinamica si bune abilitati de comunicare;
    -cunosti limba engleza la nivel conversational.
    Locatia de desfasurare a activitatii este in magazinele noastre din zona centrala a LONDREI.

    Descrierea jobului:

    • activitatea zilnica consta in promovarea si vanzarea produselor cosmetice de lux;
    • cunoasterea detaliata a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
    • consilierea clientului in alegerea produsului dorit;
    • programul de lucru este de 9-10 ore/ zi, veti beneficia de o zi libera pe saptamana.

    Beneficii:

    Transportul pana in Londra este decontat de compania SAKARE.

    Venitul minim garantat pentru primele 6 luni este de 1000 lire SAU comision din vanzari intre 15-30% din vanzarea zilnica a dvs, veti primi intodeauna suma care este mai mare.
    In aceasta perioada a anului comisioanele din vanzari pot ajunge pana la 3000-4000 de lire/luna.

    Plata pentru serviciile prestate de dvs se face la doua saptamani.

    Cazare:
    -apartamentele sunt confortabile si includ TV, cablu, calculatoare si acces la internet, precum si toate echipamentele electrice necesare;
    -ratele de inchiriere sunt de 12 £ pe zi iar utilitatile sunt incluse si deduse direct din salariu;
    -primele doua saptamani de cazare sunt gratuite.

    Beneficiati de o perioada de training.

    Remote

    Remote

    Remote