Grafician Part-Time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Grafician Part-Time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Marketing
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.03.2018

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

     Cunostinte avansate si experinta in folosirea programelor de grafica Adobe

    Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw

     Cunostinte in pregatirea materialelor in vederea tiparirii sau a publicarii lor

     Cunostinte web design si tehnici marketing online;
     Comunicare cu ușurință în română și engleză

     Viteza de lucru, responsabilitate, buna organizare, respectarea dead line-urilor,

     Capacitatea de a lucra in echipa, de a primi si da feedback constructiv

     Capacitate de a respecta termene limita

     Atenţie la detalii, minuţiozitate, simt estetic, spirit creativ, imaginaţie, ingeniozitate

     Persoana organizata si ordonata

    Responsabilitati

     Realizarea de materiale publicitare (brosuri, pliante, postere, etc), machete presa,

    comunicate in format electronic

     Realizarea de materiale publicitare de mari dimensiuni indoor şi oudoor (roll-upuri,

    spidere, bannere, mash-uri)

     Realizarea designului pentru diferite campanii promotinale in stoore

     Convertirea machetelor in diferite formate grafice si marimi

     Ajustarea machetelor realizate in vederea tiparirii sau a publicarii lor pe diferite

    suporturi media

     Asigurare suport in administrarea portofoliului de site-uri web al companiei precum

    si la actualizarea informatiilor de pe site-urile companiei;

     Realizare şi gestionare baza de date cu fotografii si template-uri ale companiei

     Capacitate organizatorică, respectarea termenelor, confidenţialitate,

    resposabilitate pentru  activitatea depusă

     Atenţie la detalii, persoană proactivă și capacitatea lucrului în echipă

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (140)