Cautam colegi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Viboal FindEx active.

Vezi toate job-urile Cautam colegi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Viboal FindEx
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.06.2017

    Viboal FindEx este membra exclusiva in Romania a Altus Alliance – alianta cu acoperire globala specializata in preturi de transfer, restructurari de afaceri si litigii fiscale.

    Cerinte

    student/a sau absolvent/a studii superioare,
    cunostinte medii sau avansate de limba engleza
    cunostinte medii de operare Microsoft Office

    Responsabilitati

    transmitere facturi si contracte catre clienti,electronic si prin curier sau posta,
    2) transmitere rapoarte prin posta/curier catre clienti,
    3) listare si indosariere rapoarte pentru transmitere catre clienti,
    4) organizare contracte in bibliorafturi,
    5) realizare evidenta timp de lucru (time-sheet) in format electronic si centralizare timpi de lucru pe proiecte,
    6) colectare si pregatire anexe in format electronic/fizic pentru rapoartele transmise la clienti,
    7) preluare apeluri telefonice,
    8) cautare de societati pe Internet si notare descriere activitate, pe baza unei liste prestabilite cu un profil de cautare prestabilit,
    9) verificarea pregatirii evidentei de lucru la final de saptamana.

    Alte informatii

    salariu 1.500 ron
    8 ore

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (12)