Asistent Receptie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Asistent Receptie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.07.2017

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu – avansat;
    • Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa;
    • Utilizare MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook, la nivel mediu;
    • Cunostinte cu privire la utilizarea echipamentelor de birou: copiator, imprimanta;
    • Abilitati excelente de relationare profesionala, orientare catre client;
    • Capacitate de gestionare eficienta a timpului si de prioritizare a task-urilor in functie de gradul de importanta si urgenta;
    • Capacitate de adaptare la un mediu dinamic si intreprinzator, deschidere spre a invata lucruri noi;
    • Minimum de experiența pe o pozitie similara - constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    • Gestionarea corespondentei sosita pentru clientii cladirii;
    • Supravegherea permanenta a accesului salariatilor si a vizitatorilor in cladire;
    • Oferirea de informatii catre clienti si vizitatori;
    • Rezolvarea reclamatiilor din partea clientilor / vizitatorilor sau redirectionarea catre superiorii ierarhici;
    • Promovarea imaginei organizatiei;
    • Intocmirea documentelor de evidenta si raportarea activitatii;
    • Raspunde de respectarea procedurilor de acces in cladire;
    • Informarea superiorului cu privire la situatiile speciale aparute in cladire;
    • Centralizarea si intocmirea rapoartelor pe care le comunica Managerului de Parc, privind activitatea cladirii (incidente, cereri clienti, propuneri, sesizari).

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Experienta intr-o companie cu un mediu de lucru placut, in care va puteti dezvolta si promova;
    • Contract de munca pe durata nedeterminata;
    • Tichete de masa si abonament medical la o clinica privata.

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (10)