Customer Support cu limba Engleza

Vezi toate job-urile Customer Support cu limba Engleza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.02.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Limba engleza la un nivel avansat
    - Persoana comunicativa, activa, dinamica, cu initiativa.
    - Studii medii - diploma de Bacalaureat;
    - Cunostinte operare calculator (MS Windows, MS Office, Internet Explorer - nivel mediu);
    - Experienta anterioara constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    - Preluarea apelurilor clientilor;
    - Acordarea de suport acestora in domenul telecomunicatiilor;
    - Mentinerea legaturii cu clientii;
    - Actualizarea bazei de date.

    Alte informatii

    Pachet salarial fix
    - Bonusuri in functie de performanta;
    - Perioada de training platita
    - Participarea la proiecte variate si dinamice;
    - Perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4200 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (397)