Programator PHP Junior

Angajator: Active SOFT
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.08.2017

    Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (15 ani) in dezvoltarea si sustinerea aplicatiilor web si mobile.
    Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
    Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Pieseauto.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti sau Laso.ro.
    Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.
    Active SOFT - smart internet aplications.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:
    - Cunostinte bune de PHP / HTML ;
    - Cunostinte bune de JavaScript ;

    Responsabilitati

    Ne-ar bucura sa stim ca:
    - Esti un bun profesionist: lucrezi eficient si calitativ;

    Ocuparea acestei pozitii inseamna:
    - Dezvoltare de module si functionalitati noi pentru proiectele actuale;
    - Implicare activa la nivel de analiza si studiu pentru dezvoltarea proiectelor;
    - Te poti ocupa de proiecte individual sau poti face parte dintr-o echipa de dezvoltare in functie de complexitatea modulului.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);
    - Stabilitate, mediu de lucru placut, atmosfera relaxata;
    - Alte beneficii: bonuri de masa, sedinte de masaj, sala de fitness.