Contabil Externalizat

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KPMG in Romania active.

Vezi toate job-urile Contabil Externalizat active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: KPMG in Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.09.2017
    Remote work: On-site

    Avantaje:

    • Oportunitate de carieră pe termen lung într-un mediu multinațional, dinamic și în continuă dezvoltare în cadrul unei echipe tinere și entuziaste;
    • Posibilități de dezvoltare profesională și personală extrem de motivante;
    • Beneficii flexibile care corespund priorităților individuale;
    • Lucrul într-un mediu digitalizat și avansat tehnologic;
    • Pachet salarial atractiv;
    • Sprijin pentru obținerea de calificări profesionale, atât la nivel național, cât și internațional.

    Responsabilități principale:

    • Rolul tău va consta în oferirea de servicii financiar-contabile pentru clienții alocați, servicii livrate în conformitate cu un set de proceduri prestabilite. Aceste servicii presupun efectuarea de înregistrari financiar-contabile într-un sistem informatic de a cărei actualizare și acuratețe vei fi direct responsabil(ă);
    • Fiecare membru al echipei este un pion important în menținerea relației cu clienții și așteptarea este aceea de a livra servicii de calitate la timp și de a menține o comunicare eficientă cu clientul și ceilalți membri ai echipei menită să preîntâmpine apariția anumitor probleme sau întârzieri.

    Cerințe:

    • 2-3 ani de experiență în domeniul financiar-contabil;
    • Studii superioare;
    • Abilitate de a anticipa probleme, de a găsi soluții și de a gândi critic;
    • Capacitate de a lucra într-o echipă dinamică și provocatoare;
    • Orientare către client;
    • Interes pentru dezvoltarea personală și profesională;
    • Cunoșterea la nivel conversațional a limbii germane, franceze sau engleze;
    • Foarte mare atenție la detalii și abilitate dovedită de organizare independentă a muncii.

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (74)