Personal calificat in domeniul instalatiilor sanitare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EBC active.

Vezi toate job-urile Personal calificat in domeniul instalatiilor sanitare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: EBC
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Galati
  • Actualizat la: 02.06.2017

    Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali. La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

    Nu uita: Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.

    Cerinte

    EBC HR Solutions este în căutarea a 3 instalatori pentru unul din clientii sai, o companie ce furnizeaza solutii in sectorul de administrare a proprietatii sau in cadrul domeniului imobiliar. Compania este prezenta de 80 de ani pe piata in nenumarate tari din Europa.

    • Studii medii sau scoala profesionala
    • Calificare instalator
    • Experienta in domeniul instalatiilor sanitare
    • Capacitate de lucru in echipa
    • Atentie la detalii, spirit de initiative, auto-organizare;
    • Seriozitate, punctualitate
    • Disponibil lucru in ture
    • Permis de conducere categoria B, reprezinta un plus
    • Predispus la deplasari in diverse orase din tara: 50% din timp.

    Responsabilitati

    • Supravegheaza si mentine buna functionare a instalatiilor
    • Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor
    • Efectueaza operatiuni de intretinere curenta, reparatii, interventii
    • Executarea lucrarilor de instalatii sanitare
    • Asigura raportarea activitatii efectuate, pe formularele de lucru ale companiei (rapoarte de service, rapoarte de contatare/interventie, proces verbale de remedieri, etc);
    • Intocmeste rapoarte de verificari (revizii, intretinere zilnica,etc) conform plan de mentenanta pus la dispozitie de inginerul responsabil.

    Alte informatii

    • Salariu atractiv + tichete de masa

    Galati,