Asistent trezorerie (Departament Financiar Contabil) — perioada determinata de 2 ani

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cora active.

Vezi toate job-urile Asistent trezorerie (Departament Financiar Contabil) — perioada determinata de 2 ani active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Cora
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.06.2017

    Suntem reprezentati international, apartinem grupului Louis Delhaize si in Romania am deschis in 2003 cel mai mare hipermarket.
    In prezent avem 11 magazine si ne diferentiem prin calitatea serviciilor si a produselor oferite clientilor precum si prin autonomia si dezvoltarea angajatilor sai.
    Va asteptam alaturi de noi, in masura in care doriti sa va construiti o cariera intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare!

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - Studii economice finalizate
    - Minim 2 ani experienta in domeniul contabilitatii (trezoreriei constituie un avantaj)
    - Cunostinte SAP constituie un avantaj
    - Experienta in utilizarea Mcash si internetbanking - constituie un avantaj
    - Cunostinte contabilitate obligatorii - in special inregistrari legate de casa si banca
    - Bune cunostinte de limba engleza, limba franceza constituie un avantaj

    Responsabilitati

    - Inregistrarea in contabilitate a operatiunilor din extrasele bancare
    - Reconcilierea incasarilor cash, POS
    - Inregistrare deconturilor de cheltuieli
    - Efectuarea platilor pentru toate societatile apartinand grupului CORA prin Internet banking
    - Acorda suport celorlalte departamente in problemele legate de relatia cu bancile partenere

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (279)