Ai studii de contabilitate si intelegi limba franceza?

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CNS International active.

Vezi toate job-urile Ai studii de contabilitate si intelegi limba franceza? active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: CNS International
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.06.2017
    Scurta descriere a companiei

    Contabilitate externalizata pentru clienti francezi

    Cerinte

    Postul necesita:
    - cunoasterea principiilor contabile (experienta in contabilitate reprezinta un avantaj);
    - notiuni de limba franceza care sa iti permita sa intelegi informatiile de pe documentele contabile;
    - capacitate de concentrare.

    Responsabilitati

    - inregistrarea in contabilitate a documentelor de origine franceza (facturi, extrase de cont);
    - analiza conturilor;
    - reporting.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - lucrul intr-o echipa tanara si entuziasta
    - birouri situate central, langa Piata Unirii
    - posibilitatea acumularii de experienta profesionala - nu conteaza ca nu ai mai avut job pana acum, ci doar aptitudinile dobandite in scoala in domeniul contabilitatii si al limbii franceze

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (77)