Contabil Junior - Hibrid

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Camusat RomTelecomunicatii active.

Vezi toate job-urile Contabil Junior - Hibrid active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Camusat RomTelecomunicatii
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Actualizat la: 11.10.2023

    CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - Societate multinationala, parte a grupului francez CAMUSAT, leader in domeniul constructiilor de infrastructuri pentru telecomunicatii.

    Cerinte

    - Studii superioare economice
    - Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara
    - Cunostinte limba engleza – nivel mediu
    - Cunostinte limba franceza reprezinta un avantaj
    - Atentie la detalii
    - Respectarea termenelor limita

    Responsabilitati

    - Efectueaza inregistrari contabile in programul de contabilitate
    - Inregistreaza si arhiveaza documentele de gestiune : Note intrare si receptie, Bonuri de consum
    - Intocmeste periodic situatii privind stocurile
    - Tine evidenta avansurilor spre decontare, verifica deconturile
    - Pastreaza si arhiveaza documentele primare
    - Intocmeste alte inregistrari si rapoarte solicitate

    Alte informatii

    BENEFICII:
    • Program de munca in regim hybrid(posibilitate WFH)
    • Bonuri de masa
    • Bonus anual in functie de performanta
    • Asigurare medicala

    Hybrid