Manager Productie de Schimb

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FAIST Mekatronic active.

Vezi toate job-urile Manager Productie de Schimb active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FAIST Mekatronic
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 16.08.2017

    FAIST Mekatronic face parte din divizia de metale usoare a grupului FAIST International Group. Incepand din 2005, fabrica FAIST din Oradea este furnizor de componente pentru infrastructura telecom si industria auto. In prezent, fabrica are un numar de peste 1300 angajati. Te invitam si pe tine! Aici e locul unde experienta ta si tehnologia noastra garanteaza succesul!

    Cerinte

    Studii: Studii superioare tehnice

    Competente: Atentie la detalii - nivel avansat
    Abilitaţi de negociere - nivel mediu
    Gandire strategica - nivel mediu
    CunoÅŸtinÅ£e PC: Pachetul Microsoft Office — nivel bun
    Limbi străine: Engleză — nivel mediu

    Responsabilitati

    Coordonează si supervizeaza activitatea tuturor sectiilor de productie in vederea realizarii Planului de Productie, a Planului de Livrari cu utilizarea eficientă a resurselor umane, materiilor prime, produselor intermediare, consumabilelor şi utilităţilor, în conformitate cu cerinţele de calitate, mediu, sănătate şi securitate în muncă.

    Alte informatii

    Beneficii
    - Bonus Anual
    - Salariu Competitiv
    - Transport Gratuit
    - Training
    - Bonus loialitate
    - Tichete de Masa

    FAIST Mekatronic este parte integranta a grupului FAIST International Group, o multinațională având 33 de fabrici de manufacturare și logistică în Europa, Asia și America. Începand din 2005 fabrica FAIST din Oradea este furnizor de componente pentru infrastructura telecom şi industria auto, cu un număr de angajați de peste 1400, aflându-se în continuă extindere.

    Aplica fara CV
    Oradea,