Manager Proiect

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Manager Proiect active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.09.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Profilul cautat :

    - Experienta relevanta in analiza financiara/sintetizare date in Excel si Powerpoint

    - Experienta in dezvoltare de proiecte cu implicatii in analize financiare

    - Cunostinte foarte bune de Microsoft Office – in special Excel (Formule, Pivot Tables, Gantt) si Powerpoint

    - Experienta in analize SWOT si prezentarea de rapoarte catre top management

    - Cunoștinte de limba franceză - nivel B2

    - Cunoștințe de limba engleză – nivel B2

    - Capacitate de analiza si sinteza

    - Spirit analitic si gandire logica

    - Organizat si pro activ

    Responsabilitati

    Cautam un Manager de Proiect, pasionat de analize si de sintetizarea grafica a informatiilor, care sa lucreze direct cu top managementul companiei dezvoltand proiecte atat la nivel national cat si international.

    Responsabilitati :

    -  Conduce misiuni de audit pe implementare de proces si monitorizare indicatori

    -  Sprijina Directorul General prin pregatirea de analize financiare, prezentari si rapoarte

    -  Realizeaza studii și prezentari specifice pe care le prezinta top management-ului

    -  Dezvolta rapoarte strategice pentru top management-ul companiei

    -  Asistă Directorul General in realizarea unor misiuni specifice si/sau a unor analize punctuale

    -  Compilarea datelor și sintetizarea indicatorilor analizați pentru a oferi managementului o viziune de ansamblu asupra activităților urmărite;

    -  Monitorizarea acțiunilor puse în aplicare și măsurarea impactului acestora asupra activității și/sau societății.

    Alte informatii

    - Pachetul salarial va fi discutat in cadrul interviului

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (231)