Stagiu de practică în cadrul ENGIE Servicii, Râmnicu Vâlcea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ENGIE active.

Vezi toate job-urile Stagiu de practică în cadrul ENGIE Servicii, Râmnicu Vâlcea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ENGIE
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ramnicu Valcea
  • Actualizat la: 19.08.2017

    Suntem comunitatea Creatorilor de energie a ENGIE Romania, filiala locală a Grupului ENGIE, unul dintre principalii actori globali din domeniul energetic. La ENGIE, oferim clienților noștri gaze naturale, energie electrică și servicii tehnice. Pe lângă aceste activități tradiționale, lucrăm la dezvoltarea de servicii noi și produse prietenoase cu mediul înconjurător. Îi ajutăm pe clienții noștri să producă energie, prin cogenerare sau instalare de panouri fotovoltaice, dar și să aleagă soluții de mobilitate verde – prin instalarea de stații de încărcare pentru mașini electrice sau alimentarea flotelor cu gaz natural comprimat.

    Cerinte

     StudenÅ£i în anul IIl ai: Universității Politehnice BucureÈ™ti — Facultatea Energetică, Universităţii ConstrucÈ›ii BucureÈ™ti — Facultatea InstalaÈ›ii, Universităţii Petrol si Gaze PloieÅŸti, alte universităţi tehnice similare ca profil;
     Tineri dinamici şi motivaţi care doresc sa invete mai multe despre aria tehnica a unui business de utilitati;

    Responsabilitati

    Alte informatii

    Oferim:
    - Stagiu de practică de aproximativ 2 luni;
    - Oportunitatea de a afla mai multe informatii despre domeniul ingineriei ÅŸi al serviciilor;

    Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    Falticeni, Gura Humorului, Suceava,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (777)