Reprezentant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ABC Human Capital active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ABC Human Capital
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 17.05.2017

    Responsabilitati

    Recrutam pentru clientul nostru: companie ce se ocupa cu proiectarea, instalarea si mentenanta sistemelor tehnice de securitate, automatizarilor si retelelor de curenti slabi.
    Atributiile reprezentantului de vanzari:
    Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti.
    Intocmirea ofertelor, intocmirea documentelor. contractuale, urmarirea derularii contractului, urmarirea incasarilor, mentinerea contactului cu clientii, fidelizarea lor.
    Urmareste ca incasarile sa fie realizate in termenul agreat.

    Cerinte

    Indeplinirea si depasirea targetului lunar.
    Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de client. Disponibilitate la deplasari
    Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu -avansat
    Cunostinte avansate de operare PC (Pachet office si internet)
    Permis conducere categoria B
    Perseverent, ambitios, motivat de rezultat.
    Disponibilitate pentru deplasari in tara.

    Beneficii Oferite

    Autoturism full time, telefon de serviciu, laptop. Salariu motivant si bonusuri procentuale in functie de realizari.
    Contract de munca cu durata nedeterminata.

    Va rugam sa transmiteti CV-urile pe adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (10)