Agent procedural - clienti business

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Agent procedural - clienti business active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.08.2017

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - Studii superioare in curs sau finalizate - avantaj studii economice;
    - Comunicare şi persuasiune;
    - Orientare spre rezultate;
    - Atentie la detalii.

    Responsabilitati

    - Contactarea telefonica a debitorilor in vederea recuperarii creantelor;
    - Negociere termene de plata pentru sumele restante;
    - Furnizare informatii corecte si complete privind modalitatea de plata si locatiile unde se poate face plata;
    - Inregistrarea corecta si completa a informatiilor obtinute in urma apelurilor in aplicatia de collection;
    -Indeplinarea planului de colectare; colectarea de creante pentru clientii Cycle pentru atingerea targetului departamentului.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (191)