Operator facturare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Operator facturare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 14.06.2017

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - operare PC, cunoasterea unui program de contabilitate;
    - rapiditate si organizare buna a sarcinilor;
    - dorinta de dezvoltare si crestere personala.

    Responsabilitati

    • raspunde de relatia cu clientii repartizati;
    - intocmire si verificarea intocmirii corecte (conform reglementarilor legale) a documentelor si actelor legate de caseria unitatii (chitante emise, primite, dispozitii de plata, bonuri fiscale, facturi, etc.)
    - operatii cu numerar (incasari, plati, depuneri numerar in banca
    - decontarea documentelor de plata (facturi, bonuri fiscale, dispozitii de plata, buletine si ordine de deplasare) numai pe baza semnaturii reprezentantiilor legali ai unitatii .
    - asigurarea respectarii reglementarilor legale privind operatiile legate de caseria unitatii (plafon plati, termene de decontare a avansurilor etc)
    - operare zilnica a registrului de casa,
    - listare documente iesiri marfa,
    - inregistrare receptii marfa pe baza facturilor furnizori; listare receptii
    - arhivarea facturilor emise si a avizelor la sfarsit de luna,
    - arhivarea facturilor de intrare / receptii intrari.
    - pentru toate documentele intocmite, emise, primite se respecta reglementarile legale privind intocmirea si utilizarea formularelor tipizate comune privind activitatea financiar contabila.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (40)